.

.

S925 чисто сребро трговија на големо Тајландски сребро пломба процесот за жени ги красат член Договор и деликатна нов подарок

S925 чисто сребро трговија на големо Тајландски сребро пломба процесот за жени ги красат член Договор и деликатна

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Од стоката
Во магацинот


【 прстен 】S925 материјал
【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 бебе
【 hetian jade 】 бебе нога"Hetian jade во diam
【Тежина од околу површината процес 】 бебе нога"Hetian jade во diam1.1cm прашања во врска со слики надвор боја 3.3 g

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Етнички
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
925
Производи во категоријата