.

.

Универзална Гроздобер calssic прилагодено Мотоцикл LED пак сигнал светлина Цокл светилка пак светлина волан светилка насока индикатор

Универзална Гроздобер calssic прилагодено Мотоцикл LED пак сигнал светлина Цокл светилка пак светлина волан

DEN 906.00
DEN 906.24

Од стоката
Во магацинот


Детали за производот :
LED
12 V
ЕК
Производ големина :
Производот се прикаже :
Примена :

Таа е поголема од информацијата

боја:
пред 1 пар, заден 1 пар, предните и задните 4pcs
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Производи во категоријата