.

.

Deek-Робот Моќни Црвени/Виолетова Светлина, Ласерски Покажувач Пен 5mW 405NM Горење Натпревар Видливи Зрак

Deek-Робот Моќни Црвени/Виолетова Светлина, Ласерски Покажувач Пен 5mW 405NM Горење Натпревар Видливи Зрак

DEN 137.00
DEN 165.60

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Имајте во предвид : Со цел да се помине на безбедносната проверка, ние зборуваме за власт е помалку од 5m W на сите ласерски пен етикета. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Голема благодарност за разбирањето.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.7 V Работна температура : 0° до 30° Складирање температура : -10° до 40° Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ласерот е висока моќност. Пенкало-големина и лесни што може да се стави вашиот џеб или чанта. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Избегне директна изложеност на око ласерски зрак. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Единствена точка светлина, може да се користи до точка во секое саканиот целта на проекција на екранот, видео или објекти на оддалеченост итн.

Таа е поголема од информацијата

Max. Излезна Моќност:
5mW
боја:
виолетова светлина, црвено светло
Тип:
Ласерски Пен
Далечинска Контрола:
Yes
USB Интерфејс:
No
Големина:
16cm
Бренд Име:
Deek-Робот
Батеријата:
1 x 16340 Батерија (Не се вклучени)
Страница Flapper:
No
Контрола На Далечина:
видете информации
Безжичната:
Yes
Број На Модел На:
4N60143
Функција:
како детал
боја на светлина:
видете информации
Производи во категоријата