.

.

NADEEM Мода Микро Отвори CZ Круна Црна Мат Камен Мушка Плетенка Ресни Хривнија Царска Круна Шарм, Мажите Хривнија Накит

NADEEM Мода Микро Отвори CZ Круна Црна Мат Камен Мушка Плетенка Ресни Хривнија Царска Круна Шарм, Мажите Хривнија

DEN 203.00
DEN 238.56

Од стоката
Во магацинот

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
NADEEM Мода Микро Отвори Кристал Круна Црна Мат Камен Мушка Плетенка Ресни Хривнија Царска Круна Шарм, Мажите Нараквици
Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен камен
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! стареењето со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ND10611
Бренд Име:
NADEEM
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Гроздобер
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
памук јаже
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Мушка големина:
8мм мушка
Должина:
15-25cm
клучен збор :
Плетенка Хривнија/Круна Хривнија
Производи во категоријата