.

.

Нови 2017 Продажба на Модата Природен Камен Malachite Фацетирани Шарм Златни Привезоци За Изработка на Накит трговија на Големо 12pcs Бесплатен Превозот

Нови 2017 Продажба на Модата Природен Камен Malachite Фацетирани Шарм Златни Привезоци За Изработка на Накит

DEN 422.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Камен Големина : 24mm*18mm*18mm
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен Камен
Тежина : 12 PCS/60 G
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KM001500
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Газела
Големина:
24mm*18mm*18mm
боја:
Злато
Производи во категоријата