.

.

Dingaozlz есен High-end Везови Кошула Две парче Фенер Ракав Chiffon Кошула Комбинација чипка Блузи Домот, Жените блуза

Dingaozlz есен High-end Везови Кошула Две парче Фенер Ракав Chiffon Кошула Комбинација чипка Блузи Домот, Жените

DEN 828.00
DEN 985.92

Од стоката
Во магацинот


Големина
S
М
L
XL
XXL
cm
cm
cm
cm
cm
Должина
61
62
63
64
65
Биста
88
92
96
100
104
Рамо
35
35
36
37
38
Sleeve
62
63
64
65
66

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
dingaozlz
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Стенд
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
JH6582
Пол:
Жените
Производи во категоријата