.

.

10Pcs/Set 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер

10Pcs/Set 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер

DEN 99.00
DEN 120.48

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : сребро Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување. Може да се користи со стандардните електрични вежба. Секогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгори. Започнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба права. Големина : 6mm/0.236" Количина : 10 Компјутери/Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 10 x Дијамант Обложени Дупка Видов Вежба Битови

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
46984
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
Должина:
како опис
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата