.

.

2 парчиња Композитни Материјали Стрелаштво Стабилизатор Екстремитет Амортизерите Лак String Стабилизатор Шок Апсорбер Takedown Извивам Лак Намалување на Бучава

2 парчиња Композитни Материјали Стрелаштво Стабилизатор Екстремитет Амортизерите Лак String Стабилизатор Шок

DEN 41.00
DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот

2 парчиња Композитни Материјали Стрелаштво Стабилизатор Екстремитет Амортизерите Лак String Стабилизатор Шок Апсорбер Takedown Извивам Лак Намалување на Бучава
Боја : Црна Браун
Материјал : Композитни материјали
Погодни за : да ги симнат Извивам Лак , Традиција Longbow
Количина : 1 пар

Таа е поголема од информацијата

боја:
Кафеава, Црна
Бренд Име:
Sharrow
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
Стабилизатор Bowstring Екстремитет Saver
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Материјал:
Композитен Материјал
ОДГОВАРА ЗА:
Извивам Лак, Longbow
Количина:
2 компјутери
feature1:
шок апсорпција
feature2:
Лесно да се инсталира
Feature3:
БЕЗ бучава
Стил:
Лов, Стрелаштво Slingshot Спорт
Примена:
Отворено Лов, Стрелаштво Опрема
Општа Употреба:
Лов Снимање Спортски Додатоци
Посебни Употреба:
Стрелаштво Стрелка Додатоци
Производи во категоријата