.

.

Топла Shapers Губење На Тежината Компресија Слабеење Neoprene Пот Сауна, Долг Ракав Кошула, Појас-Тример Фитнес Слабеење На Телото Shaper

Топла Shapers Губење На Тежината Компресија Слабеење Neoprene Пот Сауна, Долг Ракав Кошула, Појас-Тример Фитнес

DEN 480.00
DEN 959.04

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе се вратат ако не се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Топла Shapers Губење на Тежината Компресија Слабеење Neoprene Пот Сауна, Долг Ракав Кошула, Појас-Тример Фитнес Слабеење на Телото Shaper Големина(cm) Половината Биста CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 65-70 24-26 65-71 24-27 М 70-76 26-28 71-77 27-29 L 76-82 28-30 77-83 29-32 XL 82-88 ОД 30-33 83-90 32-34 2 XL 88-94 33-35 90-96 34-36 3 XL 94-98 35-36 97-100 36-38
Забелешка : Прирачник за мерење ќе има 2-3cm во разликата,и 1 инч = 2. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на косата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на време да го добиете парцела. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.54 см ако сте меѓу големина ,ние препорачуваме големи димензии ,благодарение !
Услови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Блузи
Декорација:
Шупливи Надвор
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
топла shaper ракав вест
Материјал:
Полиестер Мешавини,Најлон,Spandex
Бренд Име:
sweetfigure
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Контрола Ниво:
Медиум
Features1:
лесна. Лесен. Дише
Sleeve:
Долг Ракав,топла долга кошула
Features2:
термички долна облека shaper
Features3:
Мода спорт Двете страни може да се носат
Features4:
Може да се носи со тренингот носат или секојдневна облека
Features5:
Зачувува телесната температура за да се стимулира потењето и Лесно Слабеење
Features6:
Ја апсорбира потта да ги задржи и ќе се исуши
Features7:
Поддржува метаболизмот за подобро калории гори
Features8:
Лесни еластичен материјал калапи за вашето тело, за лесно движење
Features9:
Уникатен дизајн обезбедува силна компресија и телото поддршка
Производи во категоријата