.

.

Impressionist Стил Платно Слики Познати Масла Репродукции Од Моне За Дневна Соба Ѕид Декорација Формулиран

Impressionist Стил Платно Слики Познати Масла Репродукции Од Моне За Дневна Соба Ѕид Декорација Формулиран

DEN 191.00
DEN 317.76

Од стоката
Во магацинот


За Сликање Големина На :
Ова Платно Сликарство е формулиран платно само! Ние печати екстра 5cm секоја страна на секој панел за обликување.
Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас . Ви благодариме . Имаме 8 години на Меѓународниот бизнис, Бидејќи во 2008 година , Ние можеме да брод од страна на Воздух и Море од Сад ,Ако сте во план да купите повеќе , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви ја испратиме нашата најновите каталози и најдобра цена .
-Сите наши предмети ќе бидат испратени на адресата понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно пред исплата.
Impressionist Стил Платно Слики Познати Масла Репродукции Од Моне За Дневна Соба Ѕид Декорација Формулиран
Материјали
Водоотпорен Полиестер Платно и Боја на Мастило
Обработка На Време
2 до 3 дена откако ќе се потврди на плаќање
Рамка
Без Рамка, платно само, Ако треба врамени, ве молиме контактирајте со нас
Се прилагодите
Ние прифаќаме прилагодено големини, бои и дизајни.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги , ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот на време да се направи среќни . Благодарение на вас многу .Поради различни светлосни ефекти помеѓу компјутерски монитори,мобилен телефон, бојата на објектите е малку различен од прикажи слики во продавницата.
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Нарачки ќе се испрати во 1-2 работни дена, ако во парк, ќе се испрати во 3-5 работни дена ако се надвор од акциите.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20x25cm формулиран, 30x40cm формулиран, 40x50cm формулиран, 50x70cm формулиран, 60x80cm формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Бренд Име:
FajerminArt
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
67
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Пакување:
Валани Цевка
Прилагодена големина и дизајн:
Yes
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Формулиран:
Без Рамка, само Платно
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Дигитално Печатење
Кориснички Рамка:
Yes
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн
производство на ознаки:
платно сликарство, ѕидни слики, постери, платно отпечатоци, cuadros оркестарот
Производство:
ѕид уметност, сликите на ѕидот, постери и отпечатоци, дома декор,
Производи во категоријата