.

.

Моден жена секојдневен pullover маскирани лабава блузи качулка за летен одмор batwing ракав 2017 лето жените блуза NN0750 YQ

Моден жена секојдневен pullover маскирани лабава блузи качулка за летен одмор batwing ракав 2017 лето жените

DEN 1241.00
DEN 2256.00

Од стоката
Во магацинот


големина Должина на Ракав Биста една големина 66 68 130

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
NN0750
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни
pullover маскирани лабава блузи качулка за:
2017 лето жените блуза
Производи во категоријата