.

.

BDTHOOO 5pcs 16.5 cm Метал Clasps Purses Рамка Врежана Рачки за Чанти Бакнеж Заклучување DIY Направена Сребрен Тон Торба Додатоци

BDTHOOO 5pcs 16.5 cm Метал Clasps Purses Рамка Врежана Рачки за Чанти Бакнеж Заклучување DIY Направена Сребрен

DEN 1090.00
DEN 1147.20

Од стоката
Во магацинот

5 cm Метал Clasps Purses Рамка Врежана Рачки за Чанти Бакнеж Заклучување DIY Направена Сребрен Тон Торба Додатоци Хардвер
Опис на Материјал : Метал Боја : Бакар ,Светлина злато, Сребро Големина : 16.
BDTHOOO 5pcs 16. Бидејќи бојата одраз во mointor ,осветлување ,позадина и слично на секој е различен ,таму можеби има мала разлика во боја ,ве молиме љубезно разбирање . На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки нормално во 15-35 работни дена (Различни земји може да бидат различни Пристигнување време) Ако ви треба објектот итно ,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака . Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Се враќа & Наплата Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.5 cm Функција : Убава класична метал чанта рамка рачка; Шиење дупки и лесно да се инсталира ; Гроздобер стил. Нормално е дека метална рамка може да биде потесен или отворени кога се користи во својата прв пат, ве Молиме едноставно се приспособат со себе. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.Доверба во нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас. Ова не е квалитет проблем станува збор .Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
Работа екранот
ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ КАКО ДА се КУПАТ Превозот услови : 1. Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена (работни дена , Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
се справи со
Бренд Име:
BDTHOOO
Тежина:
75g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
16.5-F-WS-DZ
Објектот:
додатоци за кеси
Функција:
метал clasps за purses
Тип:
рачки за чанти
боја:
Античкиот Бронза, Светлина злато, Сребро.
Производи во категоријата