.

.

Нови Пристигнување DJI Mavic /Искра Refitting Антена Комбо Extender Спектар 2.4 G 7dbi Orientational 8dbi Omnidirectional Сигнал Бустер

Нови Пристигнување DJI Mavic /Искра Refitting Антена Комбо Extender Спектар 2.4 G 7dbi Orientational 8dbi Omnidirectional

DEN 1727.52

Од стоката
Во магацинот

Нови Пристигнување DJI Mavic /Искра Refitting Антена Комбо Extender Спектар 2.4 G 7dbi Orientational 8dbi Omnidirectional Сигнал Бустер
Refitting Antanna за ИСКРА & MAVIC ПРО
Теоретски опсег може да достигне 7000m за време на отворено поле
2.4 G 7 DB Панел Orientational
2.4 G 8 DB Бар Omnidirectional
360° Rotatable
90° Bendable
[ Комбинации ]
Пакет 1 .
2x Панел Антена + 2x Бар Антена
Пакување Листа
2x Панел Антена
2x Бар Антена
2x Повратни информации Линија
2x Шрафцигер
2x Заштита Капа
1x Flathead Шрафцигер
1x Клуч
Пакет 2 .
2x Панел Антена (7 DB Orientational)
Пакување Листа
2x Панел Антена
2x Повратни информации Линија
2x Шрафцигер
2x Заштита Капа
1x Flathead Шрафцигер
1x Клуч
Пакет 3 .
2x Бар Антена(8 DB Omnidirectional)
Пакување Листа
2x Бар Антена
2x Повратни информации Линија
2x Шрафцигер
2x Заштита Капа
1x Flathead Шрафцигер
1x Клуч

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2, Пакет 3
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
198g / 221g / 284g
Пакет:
Yes
Големина:
24.5*11.5*5.5cm
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
DJI Mavic /Искра Refitting Антена
Име:
DJI Искра Сигнал Refitting Антена
Модел:
2.4 G 8dbi Omnidirectional Антена
Карактер:
2.4 G Orientational 7dbi Антена
Тип:
Продолжен Сигнал Бустер
надградба на делови:
Refitting Антена Комбо
Поддршка за:
DJI Mavic Pro/Искра Далечински Контролер
Пренос:
Пренос
Производи во категоријата