.

.

20V 2A 40W Лаптоп AC Адаптер за Полнач За Lenovo IdeaPad S9 S10 S10-2 Серија на LG X110 X120 X130 MSI U100 U115 5.5 мм*2,5 mm

20V 2A 40W Лаптоп AC Адаптер за Полнач За Lenovo IdeaPad S9 S10 S10-2 Серија на LG X110 X120 X130 MSI U100

DEN 431.00
DEN 473.28

Од стоката
Во магацинот


Влезен напон : 100 V240 V 5060 HZ
Излезен напон : 20 V 2 A
Интерфејс : mm 5.5*2.5
Моќност : 40 W
Детали за производот : Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji ) Бренд Име Hengji Име лаптоп адаптер : 20 V 2 A 40 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 20 V Излезна струја : 2 A фрекфенција : 50-60 HZ Излезна моќност : 1-40 W Влезен напон : AC100-240 V конектор големина на(mm) : 5.5 мм*2,5 mm Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот. Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена. Начин на плаќање : L/C,T/T,Western Union Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
VHBW
Излезна Струја:
2A
Број На Модел На:
165
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Приклучок Тип:
Кабелот За Напојување Исклучени
Модел:
02V 2A 40W
Влезни параметри:
100-240V
Кабелот За Напојување?:
Не се вклучени поради високите превозот цена
Полначот формулар за апликација:
Директни полнење
Производи во категоријата