.

.

Capputine Најновите Италијански Дами Високи Потпетици Чевлите И Чантата Поставите Топла Продажба На Кристал Африканските Жени Чевлите И Чантата Постави За Партиски

Capputine Најновите Италијански Дами Високи Потпетици Чевлите И Чантата Поставите Топла Продажба На Кристал

DEN 3041.00
DEN 4224.00

Од стоката
Во магацинот


Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание :
Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 Set
Материјал : СТП+Кристал+Гума
Високи Потпетици : 12.5 CM
Европа Големина : 38-42
Боја : Сребро.Црвена.Кралска Сина,Злато.Езеро Сино,Fuchsia
1.Обработка на време : само 1-3 работни дена.
2. Бесплатен Превозот : DHL. ТНТ. UPS-от
3.Се врати Стоката : ако не се задоволи со стоката (Модели. Големина. Бои) можеме да го размена на стоки или рефундирање на пари. Купувачот мора да ги плати се врати назад испорака такса. Јас f cleanrace клиент бара од Увозни давачки и даноци за плаќање .Оние кои се купувачите responsility. Beause дека е за купувачот земјата треба. ние не сме одговорни за тоа. Ако цел одлагање, или други причини кои се одговорни за превозот услуга.
4.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да испратите quatation до вас по е-пошта.
5.Сите слики вистински снимањето, Како снимањето светлина ,агол и бои прикажува. физички и фотографии можеби некои разлика.големината исто така, постои 1cm грешка за прирачник measurment. ве молиме да бидат сигурни да се купи! благодарение~
Ако вашата нарачка имате било какви probelm. Ве молиме контактирајте со нас пред да повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Кристално
Бренд Име:
Capputine
Број На Модел На:
TX-A825-216
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Мека Кожа
Италијански/Африканска Жена Чевли:
партијата и на свадба
Високи Потпетици:
12.5 cm
боја:
Сребро.Црвена.Кралска Сина,Злато.Езеро Сино,Fuchsia
Европа големина:
38-39-40-41-42
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Употреба повод:
Мода Се Облекуваат/Партија Се Облекуваат/Свадба Облечи
чевли стил:
Италијански Чевли И Торба Set/Африка Чевлите И Чантата Сет
Производи во категоријата