.

.

2018 Нови пристигнување долг ракав кошула мажите бренд лен мажите кошула S-XXL стојат јака mens кошула солидна мода маици машки camisa

2018 Нови пристигнување долг ракав кошула мажите бренд лен мажите кошула S-XXL стојат јака mens кошула

DEN 1344.00
DEN 1414.08

Од стоката
Во магацинот


2018 Нови пристигнување долг ракав кошула мажите бренд 100% лен мажите кошула S-XXL стојат јака mens кошула солидна мода маици машки camiseta

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S Asian size, M Asian size, L Asian size, XL Asian size, XXL Asian size
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Лен
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
Q02-2
Стил:
Повик
Бренд Име:
JACETION LAN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјали:
100% Лен
Производи во категоријата