.

.

3Pcs 1/8 1/4 3/8 1/2 1/8 1/4 3/8 1/2 Инчен Машки Конец да OD 8мм Две Начин Лактот Месинг Цевка Брз Спојка Спојка Фитинг

3Pcs 1/8 1/4 3/8 1/2 1/8 1/4 3/8 1/2 Инчен Машки Конец да OD 8мм Две Начин Лактот Месинг Цевка Брз Спојка Спојка

DEN 333.60

Од стоката
Во магацинот

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
【име на производ】 Лактот
【производ материјал】 Никел позлатен
【Користи】 метална цевка commection(Бакарни цевки, алуминиум цевка, тешко цевка и така натаму)
【E. g】 8мм е поврзан со надворешниот дијаметар од 8мм цевка.
12mm е поврзан со надворешниот дијаметар на 12mm цевка.
【предности на производите】 Картичка конектор со цврста врска, висок притисок, отпорност, температура отпор, стегање и повторливост, лесен за инсталација и одржување, работа, безбедност и сигурност.
【работи принцип】 работните принципот на ferrule фитинг е да го внесете бакарни цевки во ferrule, и употреба на ferrule орев да се заклучи, се спротивстави на ferrule и се сече во цевка за да се печат. За нафта, гас, вода и други медиуми цевковод конекции.

Таа е поголема од информацијата

боја:
8мм
Спецификација:
1/2, 1/8, 3/8, 1/4
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
фитинг
Производи во категоријата