.

.

LED Опашка Светлина Багажникот Кралот Турнеја Pak Заврши Околу Харли Туринг Кралот Електра Глајд 97-08 07

LED Опашка Светлина Багажникот Кралот Турнеја Pak Заврши Околу Харли Туринг Кралот Електра Глајд 97-08 07

DEN 4482.00
DEN 4717.44

Од стоката
Во магацинот


Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
LED Опашка Кочница Пак Светло За 1997-2008 Харли Туринг Кралот Турнеја Pak
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Леќа Боја : Црвена
LED Боја : Црвена
Домување Боја : Unpainted Црна, Хром (два боја на располагање)
Големина : Детали како слика покажа
Одликувајќи се со лесни Црна ABS домување ЛЕР со црвена леќа.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
FITMENT :
За Харли Дејвидсон Туринг модели првично се опремени со Класичен Кралот Турнеја Пакет " 97-08.
Посетете ја нашата продавница : LED Опашка Светлина Багажникот Кралот Турнеја Pak Заврши Околу Харли Туринг Кралот Електра Глајд 97-08 07
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. )
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
- 1 x LED Опашка светлината (2 3/4")
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .
Белешка : Постојат два големина на ова ДОВЕДЕ опашка светлина ,ве Молиме проверете мерењето пред да ја купите. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Состојба:
Нови
Модел:
XF290609-E, XF290609-Б
Производи во категоријата