.

.

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај за Ford Fiesta 2006-2014

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки

DEN 5279.52

Од стоката
Во магацинот


Б, увезени чипови и LED светлата се произведени со користење на високо-квалитетни високо-технолошки спецификации
C, LED светла безбедност и долг животен век, барем во повеќе од 50. случај за Субару серија
BRZ 2013+
Foresters 2013+
XV 2012-13
Наследството GT 2013+
Пустош 2013+
Impreza 5 D/XV 2012
Impreza 5 D/XV 2011 - Јапонија тип
6. случај за Nissan Серија
Aprio 2007 - Мексико тип
NP200 2008-
Pixo 2009 Јужна Африка тип
Cabstar 2006-
Забелешка 2010 Европски тип
9. Црвена линија се поврзете на батеријата+;
4.
D, светлина пенетрација, така што возилото пред и минувачите лесно да се детектира. случај за Рено Серија
Clio 2012-
Koleos 2011~НА
Fluence 2010-
Kangoo 2003-НА
Лагуна 2005-2006
Лагуна III 2007-НА
Логан 2008 - Индија тип
2007-2009 латино-Американски тип
2010-2011 латинска Amercian тип
Координатите на географската ширина 2011
Maxity 2006
Megane 2002-2012
Sandero 2008-2010
Сценско 2009-НА
Twingo 2008-2011
12. случај за Мицубиши Серија
ASX 2010~НА
Attrage 2014~НА
Lancer 2010~НА
Outlander 2007~НА
Простор Ѕвезда/Мираж 2013~НА
L200 2005~2014
Тритон 2007~НА
Sportero / L200 2010~НА
4. Производ функција :
Неговите предности се како што следува :
А, автентични, посебен автомобил.
Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла светилка собранието + 14 W 1000 LM LED Дневни Работи Светла светилки drl случај за Ford Fiesta 2006-2014 , IP67, П5 леќа, 1 сет/многу, бесплатен превозот
Пл се провери вашиот автомобил Магла Светилка тип исто како на Денот, светлата за пред вашата цел . Директно замени оригиналниот автомобил светла за магла;
2. Случај на Ford Серија
Mondeo 2014-2017
PICK-UP КУРИР 2006
Bantam 2006 Јужна Африка тип
Eco Sport 2013-2017
Работ 2015-НА
Explorer план за 2011-2015
Fiesta 2006-2014
Фокус II III 2006-2014
Фокус C-Max 2010-2015
Fuion 2014-2017
Ranger T6 2012-2016
Транзит 2006-2015
2. случај за Peugeot Серија
207 2006-2008
208/301 2013
307 2005-2006
407 2 D 2005
Hoggra 2010 Бразил тип
11. Производ инсталација на жици :
1.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела
Fiesta-Година:
2011,2007,2006,2012,2010,2014,2013,2008,2009
Бренд Име:
Јули Кралот
Специјални Функции:
LED светло водич светилки drl, IP67,П5 леќа
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
1450g
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Ford Модел:
Fiesta
Име На Модел:
Правец на ветер
Lumens:
1600lm
Автомобилот Е Применливо:
случај за Ford Fiesta 2006-14
Производи во категоријата