.

.

Eworld Висок Квалитет На Зелена Глина Екструдерите Скулптура Пиштол Глина Шеќерна Паста Екструдер Фондан Торта Скулптура Полимер Пиштол Печење Алатка

Eworld Висок Квалитет На Зелена Глина Екструдерите Скулптура Пиштол Глина Шеќерна Паста Екструдер Фондан Торта

DEN 309.00
DEN 423.36

Од стоката
Во магацинот

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Десерт Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Eworld
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BHQN01
Десерт Алатки Тип:
Готвење Факели
Метал Тип:
Алуминиум легура
Производи во категоријата