.

.

Полно Лице Нуркањето Постави Маска За Нуркање Подводно Пливање Обука Нуркање Mergulho Нуркањето Маска За Gopro Камера

Полно Лице Нуркањето Постави Маска За Нуркање Подводно Пливање Обука Нуркање Mergulho Нуркањето Маска За Gopro

DEN 1036.00
DEN 1727.52

Од стоката
Во магацинот

5 cm ,Изберете големината на S/М.
Ако должината помалку од 13. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 cm,Изберете големина L/XL(Погодна за Возрасни Мажи)
Карактеристики :
-22. Ние прифаќаме Alipay,Boleto,Webmoney и Сите големи кредитни картички.6 СМ подолго snorkel
-Исцедете вентил и сува топ дизајн за одвод оддалеченост на водата од издигнувајќи вашата глава -кога протекување на вода
-Дистрибуција на earplugs 1 пар, полесен за употреба
- Монтажни дишење цевка дизајн со чување торба, лесен за носење и чување
- Опремени со камера планината, лесно се прикачени на Go Pro камера
- Висока дефиниција, анти-магла, кршење-доказ и 180 степен широк приказ маска
- Прилагодлив еластична ткаенина headband дизајн, погоден за сите видови на главата форма
- Погодна за двете возрасни и деца, повеќе практични и корисни
- Материјал : течни силикони и PC
- Идеално за нуркање, пливање, нуркањето и други подводни активности
Answer : ___________________________ Note : производот не содржи камерата !
Производи вклучуваат :
1 парчиња Маска
1 парчиња Snorkel
1 парчиња Камера монтажа нут
1 парчиња Чување Торба
1 парчиња англиски Упатство
1 пар Earplug
Answer : ___________________________ Note : производот не содржи камерата !
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. (Suitbale за Помлад и Возрасни Жена)
Ако должината еднакви со или над 13. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Боја : сина, црна, розова,зелена
Големина : S/M L/XL
Како да се изберете големина?
Прво,Мерење на должина од Око да Брадата.
Ние се транснационални корпорации, само се стремиме за 5 ѕвезда позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите купувачот.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
WJ0300D
Бренд Име:
Kinsmirat
Производи во категоријата