.

.

500pcs 8x8x8cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутии за пакување на Екранот пвц boxen за свадба

500pcs 8x8x8cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутии за пакување

DEN 4463.00
DEN 8582.40

Од стоката
Во магацинот


ПВЦ КУТИЈА 500pcs 8x8x8cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутии за пакување на Екранот пвц boxen за свадба
Тип : накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 8*8*8cm ПВЦ КУТИЈА Количина : 500 Pcs ПВЦ Кутија (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=500 Pcs Ќе Добиете 1pack на накит за подарок кутија ПВЦ кутии

Таа е поголема од информацијата

боја:
Јасно
Големина:
8x8x8cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија
Објектот Ширина:
8cm
Број На Модел На:
8*8*8
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Објектот Должина:
8cm
Производи во категоријата