.

.

трговија на големо Лето жените polka точки на младата детска девојка pleated фустан мајка ќерка фустани мајка и девојки фустан семејство изгледа облека

трговија на големо Лето жените polka точки на младата детска девојка pleated фустан мајка ќерка фустани мајка

DEN 1534.00
DEN 2160.00

Од стоката
Во магацинот


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Елемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење партија фустани , едно парче сет midi фустан
Боја : светло сина со polka точки отпечатоци
Големина : Модел девојки 132cm носат 10 T / мајка 173cm носат S
1, девојка : 24 M/90cm 4 T/100 T/110 8 T/120 10 T/130 12 T/140
2, Мајка : S/155 М/160 L/165
Материјал : 100% полиестер светло сина polka точка печатење на ткаенини со памук поставата
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Модел : краток ракав pleated фустан ,
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни ! ГОЛЕМИНА 2/90 CM 4/100 CM 6/110 CM 8/120 CM 10/130 CM 12/140 CM S/155 CM M/160 CM L/165 CM ДОЛЖИНА(cm) 53 56 60 63 66 79.5 80.5 81.5 ГРАДИТЕ(cm) 56 60 64 68 72 88 92 96 РАМО(cm) 32 33 34 35 36 43 44 45

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S 155CM MOTHER, M 160CM MOTHER, L 165CM MOTHER, 2T 90CM GIRL, 4T 100CM GIRL, 6T 110CM GIRL, 8T 120CM GIRL, 10T 130CM GIRL, 12T 140CM GIRL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Polka Dot
Материјал:
Полиестер
боја:
светло сина со polka точка отпечатоци
Големина:
2 4 6 8 10 12 / S M L
Материјал:
100% полиестер светло сина polka точка печатење на ткаенина со памук поставата
Шема:
polka точка отпечатоци жакард мемориска пена ткаенина долг ракав pleated Фустан
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Оригинални дизајнер нови
Објектот:
pleated кратки ракави фустан светло сина polka точки печатење
Производи во категоријата