.

.

3D Обичај Фото Позадини Модерна Едноставна Мурали Шарени Тропски Растенија Остава Ѕидови Трудови за Дневна Соба Сликарство Дома Декор

3D Обичај Фото Позадини Модерна Едноставна Мурали Шарени Тропски Растенија Остава Ѕидови Трудови за Дневна

DEN 1119.00
DEN 2073.12

Од стоката
Во магацинот

2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ? Нема.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. ѕидот mural. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина).88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас.3 D Обичај Фото Позадини Модерна Едноставна Мурали Шарени Тропски Растенија Остава Ѕидови Трудови за Дневна Соба Сликарство Дома Декор Често поставувани прашања. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1. Не позадина ролни.
Повратни информации Што ги опишавме на проектот, како и што можам. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1. Се надеваме на вашето разбирање. Не постер. Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Југоисточна Азија
Употреба:
Студија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
RQ1122-20
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
боја:
црвена,сина
Производи во категоријата