.

.

Нерѓосувачки Хром Стил Страна Климатизација Пропустливи Штекер Покрие Трим 2 парчиња За BMW X6 E71 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Нерѓосувачки Хром Стил Страна Климатизација Пропустливи Штекер Покрие Трим 2 парчиња За BMW X6 E71 2009 2010

DEN 2621.00
DEN 3120.00

Од стоката
Во магацинот

Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Лесна Инсталација,потребно делови е во прилог. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Производ компатибилност :
За BMW X6 E71 2009 - 2014 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен Од Високо Нерѓосувачки Челик inculde : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена. состојба. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Материјал Тип:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
Внатрешни Работи Украси
Производи во категоријата