.

.

Lavolta 12V 5A AC Адаптер за Напојување За TFT LCD Монитор Екран ADPC12350BB

Lavolta 12V 5A AC Адаптер за Напојување За TFT LCD Монитор Екран ADPC12350BB

DEN 689.28

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Излезниот Напон:
12v
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
12V-5A
Излезна Струја:
5A
Бренд Име:
Acootina
Приклучок Тип:
САД,велика БРИТАНИЈА,ЕУ,АУ стандард е достапна
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
5.5 мм*2,5 mm
Компатибилни модели:
TFT LCD Монитор Екран ADPC12350BB
Производи во категоријата