.

.

Висок Квалитет на Тактички Црвени/Зелени Ласерски Поглед+ LED Светилка Комбо Пиштол Пушка Пиштол Лов Снимање Ласерски Поглед на Опфатот 20mm Железнички

Висок Квалитет на Тактички Црвени/Зелени Ласерски Поглед+ LED Светилка Комбо Пиштол Пушка Пиштол Лов Снимање

DEN 937.00
DEN 1511.52

Од стоката
Во магацинот


крајот
Висок Квалитет на Тактички Црвени/Зелени Ласерски Поглед+ LED Светилка Комбо Пиштол Пушка Пиштол Лов Снимање Ласерски Поглед на Опфатот 20mm Железнички
Спецификација :
(1) Црвени Ласерски Поглед
(2) бранова Должина : 650nm
(3) Моќ :
(4) Живот : 20,000 Час Сијалица Живот
(5) 200 лумен (LM)
Функција :
650nm Црвени ласерски поглед со Супер Светло 3 Вати Лумен LED 3 Часа Континуирана Горат Време на 1 сет на батерии Црна боја полимер телото Брзо ослободување монтажа latch месеци светлото безбедно и овозможува брзо инсталација и отстранување на светилката. Режим селектор поставите разни операцијата на владата, како што се светло само, ласерски поглед само и светло/ласерски поглед исто време. Режим селектор, исто така, работи како безбедносен прекинувач. Dual Прекинувачи : Копчето префрлете се врти на континуирана греда на фенерче или/и ласерски поглед. Вклучени кабелот далечински префрлете се врти фенерче или/и ласерски поглед моментално. 650nm црвени ласерски поглед е целосно прилагодливи за Windage и Височина со вклучени Ален клуч.
Апликацијата Област :
Ласерски Усогласување Цел и Позиционирање Лов и забележување на т.н " Пребарување и Спасување на Отворено и Пешачење
Пакување листа :
1x Црвени / Зелени Ласерски Поглед 1x Ален Клуч 1x CR123 A Литиум Батерија (НЕ се вклучени)
Тежина : Околу 174g
Почитувани купувачот, затоа што царинската причина што нема да имаат начин да ви обезбеди со батерија, ве молиме да се разбере и да ви посакам пријатен шопинг срце.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
M6
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Бренд Име:
FS
објектот стил:
Тактички M6 Црвени / Зелени Ласерски Поглед LED Светилка
ласер во боја:
Зелена / Црвена ласерски поглед на опфатот
Име:
2in1 Тактички Црвени / Зелени Ласерски Поглед + LED Светилка Комбо
За:
Airsoft ласерски поглед
боја:
Црна
планината:
20mm Железнички
Батеријата:
1x CR123A Батерија (НЕ се вклучени)
Место на Потекло:
Кина
користат за:
Лов На Птици , Снимањето ...
ОДГОВАРА ЗА:
Глок 17 18 19 22 23 31 37
Производи во категоријата