.

.

авто делови Q7 суспензија поправка комплет задните прашина маска одговара да Volks-wa.генералот Touareg Ca-вие.сонцето

авто делови Q7 суспензија поправка комплет задните прашина маска одговара да Volks-wa.генералот Touareg Ca-вие.сонцето

DEN 2160.00

Од стоката
Во магацинот

Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : шок апсорбер
Големина : стандард големина
Материјал : гума
Состојба : нова
Позиција : задните
За Возило Брендови/Модел : Одговара за Ау-ди Q7 Volks-wa-генералот Cayenne
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
прашина маска
Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Бренд Име:
gzwabo
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Производи во категоријата