.

.

Airbag верзија За Nokia 2 Случајот со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот Капак на телефонот случаи за Nokia2

Airbag верзија За Nokia 2 Случајот со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот Капак на

DEN 301.44

Од стоката
Во магацинот

Airbag верзија За Nokia 2 Nokia2 Случај со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот Поклопец мобилен телефон случаи Одговараат за : За Nokia 2 , со екран заштитник за слободни! IMAK Шок-отпорни Случај : Airbag Верзија, шок-доказ од conners воздушни перници,опкружен заштита; Три различни техники : транспарентни,метал црна,мат црно, Еколошка tpu материјал, флексибилни добро се вклопуваат; Со екран заштитник за слободни.

Таа е поголема од информацијата

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5inch
дизајн:
Обична,Мат,Транспарентна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
imak
Карактеристики:
airbag верзија tpu случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Монтиран Случај
Производи во категоријата