.

.

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Панда Долина

Везана за везови DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Панда Долина

DEN 2408.00
DEN 3344.64

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Панда Долина Од : М&W E-commerce, Inc . Бода : 320w x 237h Големина : 23" x 17" (58.1 x 43.0 см)

Таа е поголема од информацијата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Производи во категоријата