.

.

Автомобил Заклучување на Полињата За Huynda HY22 100pcs/кутија ( секој тип 25pcs)

Автомобил Заклучување на Полињата За Huynda HY22 100pcs/кутија ( секој тип 25pcs)

DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!
. Совршена замена за оригиналната мотори и да ви копче како нови. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.
Автомобил Заклучување на Полињата За Huynda HY22 100pcs/кутија ( секој тип 25pcs)
Автомобил Заклучување на Полињата За Huyndai HY22 100pcs/кутија ( секој тип 25pcs)
INLCUDE 4 МОДЕЛИ :
ПОЛОВИНА:#1,#2,#3,#4
Карактеристики :
1. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса. Секој објект биле тестирани пред брод.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн . Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Произведени од високо квалитетен материјал и прецизно направена. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.

Таа е поголема од информацијата

Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Функција:
Вториот Алармот
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Производи во категоријата