.

.

М3 лајт 8.0 Litchi Стојат Кожа Случај прекривачот За Huawei Mediapad М3 Лајт 8 CPN-W09 CPN-AL00 8 Таблет случај школка

М3 лајт 8.0 Litchi Стојат Кожа Случај прекривачот За Huawei Mediapad М3 Лајт 8 CPN-W09 CPN-AL00 8 Таблет случај

DEN 378.72

Од стоката
Во магацинот

Ние само брод да се потврди цел адреси.0 Litchi Стојат Кожа Случај прекривачот За Huawei Mediapad М3 Лајт 8 CPN-W09 CPN-AL00 8" Таблет случај школка
Потврдете таблета модел >>>
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
М3 лајт 8. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Таа е поголема од информацијата

Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
newcool
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Функција:
Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Huawei Mediapad М3 Лајт 8 CPN-W09 CPN-AL00 8 Таблет
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Стил:
бизнис
боја:
Како се покаже слика
функција 1:
Ултра Тенок Случај
Карактеристика 2:
Со штанд на носителот Мулти-агол
Материјал:
Висок квалитет на СТП
Стил:
Класичен& Британски& Едноставна
статус:
во парк
За:
За Huawei Mediapad М3 Лајт 8 CPN-W09 CPN-AL00 8 Таблет
Стил:
360 степени ротирачки
Производи во категоријата