.

.

Половината Тренер Топла Shapers Половината Тренер Корсет Лице Слабеење Појас Shaper Тело Shaper Слабеење Обвива Половината Рака Појас Моделирање

Половината Тренер Топла Shapers Половината Тренер Корсет Лице Слабеење Појас Shaper Тело Shaper Слабеење Обвива

DEN 203.00
DEN 203.04

Од стоката
Во магацинот


Половината тренер топла shapers половината тренер корсет Слабеење Појас Shaper тело shaper слабеење Обвива Половината рака Појас Слабеење Корсет Жените Половината Тренер Супер Водат Челик Коска Жешко Тело Shaper Половината Cincher Контрола Корсет Слабеење Појас Стомакот Масти Режач Girdle Корсет Половината Обука Cincher Контрола Тело Shaper Underbust shapewear Брзо Бесплатен Превозот Нови Стомак Бенд Корсет Girdle Половината Тренер Cincher Тело Shaper Elasticated Појас Спорт Стомак Girdle Стакло Дами Underbust Контрола Топла Заврши Породилно Постпартална Стомакот Појас Shaper Половината Тример Поддршка Girdle Корсет Слабеење Одговараат на Тренингот Половината Тренер Појас Топла Породилно Постпартална Стомакот Појас Shaper Половината Тример Girdle Корсет Слабеење Одговараат на Тренингот Половината Тренер Појас Карактеристики : Единствена лесна детали ќе се зголеми стомакот област. Тоа е удобен за носење и ја подобрува вашата форми и криви! Може Да Се Носи Под Било Кој Тип На Облека Крие Грозен Испапчен! Лифтови И Има Несакани Области Форма И Цврста Контрола на проблематичните Области се Погледне Потенок И Skinnier Веднаш да го Израмните Стомакот, Контрола Половината Спецификации : Боја : црна,бела Големина Детали : 1 инч = 2.54 см
Пакетот Вклучува : 1* 1 Pcs тело Shaper Појас

Таа е поголема од информацијата

боја:
М Беж, L Беж, XL Беж, XXL Беж, М Црна, L Црна, XL Црна, Црна XXL
Бренд Име:
HEONYIRRY
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
a127
Големина:
As picture show
Тип:
лицето слабеење на половината
Материјал:
памук, платно
половината тренер:
Корсет
Слабеење на појас:
моделирање на рака
слабеење корсет:
Телото Shaper
губење на тежината:
emagrecimento
Половината Cinchers:
жешко Тело Shaper
Shapewear:
Модата жените
Половината:
Корсет
половината појас:
телото shapewear
жените shapewear:
shaper стомак cincher
Појас:
waistshaper
Производи во категоријата