.

.

hzew работи коњ и срцето pendant ѓердан животинско ѓердани

hzew работи коњ и срцето pendant ѓердан животинско ѓердани

DEN 66.72

Од стоката
Во магацинот


Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн, доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
многу животински : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци,
жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
топла продажба во нашата продавница

Таа е поголема од информацијата

Должина:
40cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hzew
Компатибилност:
ios
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Производи во категоријата