.

.

Новите 7 инчен За Dell Местото 7 3730 Целосна LCD Дисплеј Монитор + екран на Допир Панел Екран Digitizer Собранието Замена Слободни шип

Новите 7 инчен За Dell Местото 7 3730 Целосна LCD Дисплеј Монитор + екран на Допир Панел Екран Digitizer Собранието

DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот


Новите 7" инчен За Dell Местото 7 3730 Целосна LCD Дисплеј Монитор + екран на Допир Панел Екран Digitizer Стакло Собранието Замена Бесплатен превозот

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Dell Местото 7 3730
Производи во категоријата