.

.

Каубој Жан&СТП Кожа Случаи за Samsung Галакси S8 Плус G9550 Потпирачот Флип Мобилен Телефон Случај со Паричник Карта Сопствениците& Lanyard

Каубој Жан&СТП Кожа Случаи за Samsung Галакси S8 Плус G9550 Потпирачот Флип Мобилен Телефон Случај со Паричник

DEN 192.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Каубој Жан&СТП Кожа Случаи за Samsung Галакси S8 Плус G9550 Потпирачот Флип Мобилен Телефон Случаи со Паричник Карта Сопствениците& Lanyard

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Тексас
Пакет:
Случај & Screen Protector
Бренд Име:
BAERSIN
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Со Картичката Џеб
Производи во категоријата