.

.

Мотоцикл Universal ДОВЕДЕ Претвори Сигнал Вдлабнати светлина Насока LED Светло За Kawasaki ZX-6R ZX-7R ZX-9R ZX-10R ZX-12R ZX-14R

Мотоцикл Universal ДОВЕДЕ Претвори Сигнал Вдлабнати светлина Насока LED Светло За Kawasaki ZX-6R ZX-7R ZX-9R

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

опис на производот : 100% нов Пакување : 1 пар Карактеристики : супер светло долго-траен, ниска потрошувачка. Конекција : 2 линии Употреба : се Претвори сигнал / светлина Напон : 12 V Транспарентен бело месо црна Леќа боја : бела транспарентна Инсталација : рамна инсталација на Опрема : Погоден за Kawasaki ZZR600 2005-2008 ГОДИНА, ZX-6 R 1998-2006, ZX-7 R 1996-2003, ZX-9 R 1998-2003, ZX-10 R 2004-2005, ZX-12 R 2000-2005 година. Компанијата се наоѓа во : Пакетот вклучува : 1 пар на мотоцикл флеш монтирани LED светла Лесно да го инсталирате, нема потреба да се процес.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
honglue
Производи во категоријата