.

.

Ксенон Светла Баласт 5DV 009 610-00 5DV009610-00 5DV00961000 5DV 009 610 00

Ксенон Светла Баласт 5DV 009 610-00 5DV009610-00 5DV00961000 5DV 009 610 00

DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот


Ксенон Светла Баласт 5 DV 009 610-00 5 DV009610-00 5 DV00961000 5 DV 009 610 00
1. Ние брод на светот.
2. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена .
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
Сите производи во нашата продавница може да се меша!
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции!
Било Истрага, Можете да не контактирате преку е-маил или Trade Manager , нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, ве Молиме контактирајте со нас за проблемите вашиот исполнат пред да ја напуштат повратни информации до нас;

Таа е поголема од информацијата

Повторливост:
5DV 009 610-00 5DV009610-00 5DV00961000 5DV 009 610 00
Тип:
PSW
Мерен Опсег:
1
Hysteresis:
Ксенон Светла Баласт
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Бренд Име:
GZXINJINGYU
Производи во категоријата