.

.

Нова За Samsung Galaxy Tab 3 СМ-T110 СМ-T111 СМ-T113 СМ-T116 СМ-T114 Екран на Допир панел T110 T111 T113 T116 T114 Собрание

Нова За Samsung Galaxy Tab 3 СМ-T110 СМ-T111 СМ-T113 СМ-T116 СМ-T114 Екран на Допир панел T110 T111 T113 T116

DEN 398.00
DEN 398.40

Од стоката
Во магацинот


Нова За Samsung Galaxy Tab 3 СМ-T110 СМ-T111 СМ-T113 СМ-T116 СМ-T114 Екран на Допир панел T110 T111 T113 T116 T114 Собрание

Таа е поголема од информацијата

боја:
T110 Бела, T110 Црна, T111 Бела, T111 Црна, T113 Бела, T113 Црна, T114 Бела, T114 Црна, T116 Бела, T116 Црна, Само LCD дисплеј
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Perciron
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За Samsung T110 T111 T113 T116 T114
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Производи во категоријата