.

.

Новороденче Фотографија Реквизити Флорални Зелен Лист Печати Вреќа За Спиење Костим Божиќ Фото Реквизити Момче Девојки Заврши Појавување На Облека

Новороденче Фотографија Реквизити Флорални Зелен Лист Печати Вреќа За Спиење Костим Божиќ Фото Реквизити Момче

DEN 559.00
DEN 588.00

Од стоката
Во магацинот


Alipay, Зачувам, Paypal, Western union, банкарски трансфер се availabe.
Новороденче Фотографија Реквизити Флорални Зелен Лист Печати Вреќа За Спиење Костим Божиќ Фото Реквизити Момче Девојки Заврши Појавување На Облека
Цветни зелен лист печати вреќа за спиење Погоден за : 0-3 Месеци Новороденче момчиња или девојка Облека должина 70cm;Биста 50cm;Рамо 18cm,Ракав должина 24cm 1pcs Вреќа за Спиење се вклучени и за секоја цена само . Ако не можете да ги пратите пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите со тоа и да знаете за следење на ажурирани информации наскоро. Може да биде малку боја различни за differet серија на пратката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
.
Нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5days(според вашиот вистински количество) по уплатата примени. (Освен некои земји и APO/FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не знаете како да се избере соодветна големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ви благодариме однапред! Нарачки се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 30 работни дена.Конечната боја е предмет на оној што ја добиле. Кога сте примиле нарачки, во 24hours, ве молиме проверете го тоа внимателно. Wordwide превозот.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Други реквизити ако прикажани во слики( како headband ) НЕ inlcuded. Времето за испорака е зависи од дестинацијата и други фактори, Тоа може да потрае до повеќе работни дена.
Ако вашето бебе е чаби, ние recomend изборот на поголеми димензии, благодарение! Вистински ткаенина боја може многу малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката Со цел да ви помогне парцела непречено, ве молиме ги споделите со нас твоето полно име, детали адреса, поштенски код, телефонски број доколку не можете место било цел од нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
0-3M
Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
Опремени
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
cutyome
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
GST-068B
Сезоната:
пролет, есен, зима, лето
Функција:
Infantil Бебе фотографија проп
Производи во категоријата