.

.

3 Еез Акварел Нордиските Девојка Постер Модерни Слики На Платно Апстракт Нордиските Платно Отпечатоци Wal Оркестарот За Дневна Соба Формулиран

3 Еез Акварел Нордиските Девојка Постер Модерни Слики На Платно Апстракт Нордиските Платно Отпечатоци Wal Оркестарот

DEN 592.00
DEN 955.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
30x40cmx3P, 40x50cmx3P, 50x70cmx3P
боја:
Без рамка
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
XUANYI
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
BEI0095
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Обложување:
Водоотпорен, Влага-Доказ, Заштита Од Сонце
Материјал:
Висок Светлината Текстура Влакна
Рамка:
Без рамка
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
кориснички:
Yes
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата