.

.

Howyudin риболов ракавици Не се лизга ракавици Дише риболов ракавица Маскирна eldiven luva кавер-luva pesca guantes

Howyudin риболов ракавици Не се лизга ракавици Дише риболов ракавица Маскирна eldiven luva кавер-luva pesca

DEN 177.00
DEN 220.80

Од стоката
Во магацинот


3 прста намали
ракавици wide10.5cm
Поради различни производни серии. Моделот може да биде малку различен.
Пакетот вклучува :
1 * Пар Ракавици

Таа е поголема од информацијата

боја:
Портокал, Војска Зелена
Големина:
One Size
Тип:
Половина Прст
Пол:
Мажи
Функција:
Против Пролизгување
Бренд Име:
Howyudin
Број На Модел На:
ST001
ракавици шема:
Маскирна
риболов ракавици материјал:
Најчесто полиестер
Карактеристики:
Не се лизга носат
Производи во категоријата