.

.

За ZTE Сечилото V2 Лајт A450 V7 V8 X3 D2 T620 A452 Х5 X9 Nubia Z5 Z5S Z9 Max Z11 Мини Стерео 3D Крем Кукла Случај Мобилен Телефон Случај

За ZTE Сечилото V2 Лајт A450 V7 V8 X3 D2 T620 A452 Х5 X9 Nubia Z5 Z5S Z9 Max Z11 Мини Стерео 3D Крем Кукла

DEN 216.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Attion Овие Ве Молиме
1. Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.
2. Руски пријатели ве молиме оставете ни име и презиме и право поштенски код поради руската Политика .
1.Превозот време : повеќето земји : 20-60 дена ;Бразил, Мексико, Чиле, Перу : 60-90 дена.
Понекогаш тоа може да има 5-10 дена' задоцнување ако се исполнат лошите временски услови или строги сопствени грешки. Се надевам дека ќе може да се разбере и да се чека трпеливо.
2.Ние ќе испратите следење на број по испорака. Но, само обезбедува сите следење на информации само во некои земји, најмногу на цел не може да се обезбеди следење на информации кога се качил на вашата земја. Ве молиме не грижете се, ќе добиваат тоа успешно . Нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско.
Ние сме испраќање на бесплатни за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, но ако вашата земја не го поддржуваат овој начин, ќе испрати другите и треба плаќање на дел од поштарина .
Ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот или ќе ти ја испрати во ред, молам контактирајте ме прво, ние ќе ви испратиме повторно или рефундирање на вашите пари.
1. Ние поддршка Прилагодено случај, промет на Големо . Ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на Производите.
2.Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. но таму ќе биде временската разлика, не-работни часови или државни празници кои се спречи нас од правејќи инстант одговор. Се надевам дека ќе може да undersstand .
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга!

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За ZTE Сечилото V2, За ZTE Сечилото V7, За ZTE V7 Лајт, За ZTE Сечилото V8, За ZTE V8 Мини, За ZTE X3 D2 A452, За ZTE Сечилото Х5, За ZTE NubiaZ5 Мини, За ZTE Nubia Z9 Max, За ZTE NubiaZ9 Мини, За ZTE Nubia Z11, За ZTE Z11 Мини, За Redbull V5 V9180
Големина:
For ZTE Series
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Jewelled,Geometric,Glossy,Cute,Business,Patterned,Abstract,Sports,Metallic,Transparent,Цитати & Пораки
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Боја бојата DIY Прилагодите Поддржани
Бренд Име:
Јас сум сам
Производи во категоријата