.

.

2017 Топла Секс Играчка Смешно Lov17e Зајакот Опашка Задник Метал Анален Plug Секси Романса Игри за жените L1114

2017 Топла Секс Играчка Смешно Lov17e Зајакот Опашка Задник Метал Анален Plug Секси Романса Игри за жените

DEN 157.00
DEN 170.40

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена. Pls се разбере дека ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга.
За Плаќање
1 . Ние гарантираме за да брод цел надвор во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор) .Ние прифаќаме Alipay,Виза,Мастеркард,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,и преведување преку банките. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Ако за заштита на време се случува да завршува , може да побара од мене да го продолжи за заштита на време , Тоа може да биде : Должи на превозот одложувања,ве молиме да се прошири испорака датум од 30 дена.8 cm
Insertable Должина : 4 См (должина на аналниот plug 7cm)
Дијаметар : 2.5 Cm
Чувството на супер стимулација
Е најдобриот избор за вас и вашиот љубовник
Чувајте ги чисти за употреба и кул место
Користење на вашите омилени вода базирани или на силиконски смазка
Неговиот уникатен дизајн го прават ќе може да се стимулира вашата Г-точка лесно
Пакет Содржина :
1 PC Анален играчки
. , освен некои земји и APO/FPO.
За Испорака
1.За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express,ве молиме обратете се за Помош Центар. Во светот превозот од DHL,Кина пост,E-пакет,Хонгконг пост,руски авион и така натаму. Ние само брод да се потврди цел адреси.Или контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ви благодарам многу!
Секс Играчка Смешно Lov17e Зајакот Опашка Задник Метал Анален Plug Секси Романса Игри за жени
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Вештачка коса,Силикони
Повеќе возбудливо чувство
Вкупна Должина : 15 Cm
Губење на топката големина : 8~8.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
аналниот задник приклучок
Големина:
Overall Length
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Производи во категоријата