.

.

Ipoboo Нови DIY за Шиење-на СТП Кожен Волан Покрие Точно Одговара За SubaruForester од 13 до 15 Наследство 13-14 Пустош 13-14 XV од 13 до 15

Ipoboo Нови DIY за Шиење-на СТП Кожен Волан Покрие Точно Одговара За SubaruForester од 13 до 15 Наследство

DEN 1900.00
DEN 2111.52

Од стоката
Во магацинот


Пакетот Вклучува :
1 x воланот маска
1 x Игла
1 x Нишка
1 x 3М двојно-страна лепило
Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Изработени од 100% вештачки СТП Кожа, тие се врвот на линија во стил, квалитет, и удобност.
Спецификации :
* Материјал Тип : Врвен Квалитет СТП Кожа
* Сосема нов и висок квалитет
* DIY вашиот Управувачот
* Совршено се вклопуваат за управувачот
* Мека, чиста, пора таписерии и удобно handl
Карактеристики :
1. СТП Кожа, обезбедува подобра контрола на воланот додека возите. Обезбедува удобност и заштита за рацете во екстремни температури. Тие доаѓаат во различни дизајни и со анти-лизга поддршка.
Ви благодариме. Без мирис и Nontoxic, целосна заштита од нула, изгореници и носат-out. Ласерски удирање стил, абсорбента, дише.
Сите наши производи се токму опремени,ве молиме потврдете го вашиот оригиналот е исти како оние во опис на сликата.
Таписерии и деликатна изработка, модерен и обезбедување на квалитет, ефикасно да се лизга отпорни, тоа се избегнува лизгање, бидејќи на испотени дланки кога возите, и тоа може да се зголеми за патување безбедност. Изберете нас и вози безбедно со модата.
Сосема Нов Врвен Квалитет Дише DIY за Шиење-на Меки СТП Кожен Волан Заштита Покрие Точно Опремени За Subaru Forester од 13 до 15 Наследство 13-14 Пустош 13-14 XV од 13 до 15
Ние моментов на вас нашите најдобри избор на внатрешното тркало покрива.Исто така, нашето производство можат да се обезбеди измената на услуги,ако има било какви прашања или ви се потребни,ве молиме слободно да ни остави порака,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Уникатен кожа текстура, пријатно чувство, безбедно да се користи.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Специјални Функции:
Заштита
Име На Модел:
10001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
15inch
Бренд Име:
ipoboo
200000204:
200000645
Производи во категоријата