.

.

Axk R4azz Имајќи Abec-1 (10pcs) 1/4x3/4x9/32 Инчен Минијатурни R4a Zz Топката Лежишта За Рк Модел Делови

Axk R4azz Имајќи Abec-1 (10pcs) 1/4x3/4x9/32 Инчен Минијатурни R4a Zz Топката Лежишта За Рк Модел Делови

DEN 343.00
DEN 372.96

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
Предмет : R4 AZZ Топката Лежишта
Тип : Длабоко Ритам Топката Лежишта
Затворачи : 2 Метал штитови R4 AZZ
Големина : 1/4" x 3/4" x 9/32"
Количина : 10 Лежишта

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
R4AZZ
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Премази:
Хром Челик/GCr15
Структура:
Топката имајќи
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Производи во категоријата