.

.

Нови 4 Парчиња Против Пролизгување Ракав Sock Кат Заштитник Стол Табела Нога Плетење Мебел Покритие Подлога Нога Ракав Дома Декорација Снабдување

Нови 4 Парчиња Против Пролизгување Ракав Sock Кат Заштитник Стол Табела Нога Плетење Мебел Покритие Подлога

DEN 61.00
DEN 81.60

Од стоката
Во магацинот

Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
10 x 4 cm
Бренд Име:
FancyQbue
Стил:
Модерна
is_customized:
No
Број На Модел На:
05YTT80011182
Употреба:
Табела Стол Нога Маска
Материјал:
Полиестер
Шема:
како слики
Производи во категоријата