.

.

Dispalang Еластична Багаж Покритие за 18-30 Инчен Trolly Случај Покрие Остава Печатење Куфер Капаци Патување Додатоци

Dispalang Еластична Багаж Покритие за 18-30 Инчен Trolly Случај Покрие Остава Печатење Куфер Капаци Патување

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!
Dispalang Еластична Багаж Покритие за 18-30 Инчен Trolly Случај Покрие Остава Печатење Куфер Капаци Патување Додатоци
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Шаблон Тип:
Dot
Објектот Должина:
44cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
65cm
Материјал Состав:
90%полиестер+10%spandex
Патување Додатоци:
багаж маска
Број На Модел На:
Количка случај маска
Мали Димензии:
Се применува за 18-22 инчен куфер
Средната големина:
Се применува за 22-26 инчен куфер
Голема Големина:
Се применува за 26-30 инчен куфер
Големина:
According to your suitcase size to choose
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Пакување:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes
Производи во категоријата