.

.

прирачник радијатор вентил Термостат raditor контрола на температурата вентил Термостат вентил

прирачник радијатор вентил Термостат raditor контрола на температурата вентил Термостат вентил

DEN 684.00
DEN 720.00

Од стоката
Во магацинот


Номинален притисок : PN
За контрола на температурата опсег : 7-28 степени
Алатка медиум : вода

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
A, B
Температура на Медиумите:
Средна Температура
моќност:
упатство
Притисок:
Среден Притисок
Порт Големина:
Стандард
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
ooi
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата