.

.

Римски Завеси Пеперутка Voile Скрининг Панел Burnout Флорални Чиста Завеси Прозорецот Третман за Домашна Кујна Декорација 1PCS

Римски Завеси Пеперутка Voile Скрининг Панел Burnout Флорални Чиста Завеси Прозорецот Третман за Домашна Кујна

DEN 287.00
DEN 301.92

Од стоката
Во магацинот

Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.modname=ckeditor
Куршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажба
Пастирски стил чиста завеса панел со пеперутка печатени декорации
Лесен за инсталација
Долниот отворен со иста боја панделки затворање
Разни бои и големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 Buc Завеса МЕКОСТ ТРАНСПАРЕНТНОСТ УБАВИНА Max перење температура од 60 степени Celcius хлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исуши
За Превозот 1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
W60cm x H120cm, W80cm x H120cm, W100cm x H120cm, W120cm x H120cm, W60cm x H140cm, W80cm x H140cm, W100cm x H140cm, W120cm x H140cm, W140cm x H140cm
Бренд Име:
ISINOTEX
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Тип:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Техника:
Ткаени
Шема:
Burnout
Стил:
Американски Стил
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
Римската Завеса
is_customized:
Yes
Производи во категоријата